Ponoči na SK: 49ers – Packers

NFL 5. Nov 202016:37 > 16:43
GuliverImage

9. teden lige NFL se začenja z nocojšnjo tekmo med San Francisco 49ers in Green Bay Packers, kar je ponovitev lanskega finala konference NFC.

San Francisco je januarja z zmago s 37:20 nad Green Bayjem osvojil naslov prvaka konference NFC, tokrat pa bo na četrtkovo tekmo “prišepal” z razmerjem zmag in porazov 4-4 in s kopico poškodovanih nosilcev igre.

V zadnjih dneh so iz kalifornijskega kluba sporočili, da bosta 5-6 tednov odsotna podajalec Jimmy Garoppolo (gleženj) in najboljši lovilec George Kittle (stopalo).

Tekma je bila po vprašajem zaradi nekaj pozitivnih covid testov v obeh ekipah, ampak v sredo so bili vsi testi negativni in tekma bo odigrana.

Tekač Green Bayja A. J. Dillon je bil pred dnevi pozitiven, kot tesna stika sta v karanteni tudi Jamaal Williams in Kamal Martin.

V sredo je San Francisco na covid-seznam dodal lovilce Kendricka Bourna, Brandona Aiyuka in Deeba Samuela, ter linijaša Trenta Williamsa. Zadnji trije so bili tesni stiki Bourna, ki je bil edini pozitiven.

Srečanje San Francisco – Green Bay si boste lahko v neposrednem prenosu na SK 1 ogledali ob 2.20 ponoči.

Ostale tekme, ki jih bomo ta konec tedna prenašali na Sportklubu:

Nedelja, 8.11.:

19.00 Buffalo – Seattle