Colts trenerja našli v vrstah novega prvaka lige NFL

NFL 12. Feb 20182:41 > 2:56
Hannah Foslien, Getty Images Sport

S sedeža Indianapolis Colts so sporočili, da so vendarle našli novega trenerja za sezono 2018. Ekipo "podkev" bo vodil dosedanji koordinator napada pri novih prvakih, Philadelphia Eagles, Frank Reich.

56-letni Reich bo v vrstah ekipe Colts predstavljen jutri, s čimer se bo tudi uradno končano iskanje novega vodje ekipe, ki je v Indianapolisu poteklo od konca sezone. Takrat je klub sporočil, da je odpustil Chucka Pagana

Najprej je bilo uradno napovedano, da bo trener Indya postal dosedanji koordinator napada New Englanda, Josh McDaniels, a je prejšnji teden prišlo do nepričakovanega zasuka, saj se je slednji odločil, da vendarle ostane v Bostonu.

Ker se jim je zadeva z McDanielsom izjalovila, so Colts potrkali na vrata novih prvakov ter se uspeli dogovoriti z Reichom. Ta je v NFL karieri igral kot podajalec Buffala, Caroline, NY Jets in Detroita, z Indianapolisom pa je podpisal petletno pogodbo.