Antonio Brown "prosil" za odhod in izpustil trening

NFL 18. Sep 201818:38 > 18:58
Joe Robbins, Getty Images Sport

Lovilec moštva Pittsburgh Steelers Antonio Brown je izzval burne odzive na družabnih omrežjih, potem ko je včeraj (v šali?) zahteval "trade" v nek drug klub, potem pa izpustil standarden ponedeljkov trening ter druženje s sedmo silo.

Eden izmed najboljših lovilcev NFL lige je v ponedeljek odgovoril na “čivk”, v katerem ga je kritiziral bivši član PR službe Pittsburgha, Ryan Scarpino. Ta je zapisal, da je lahko Brown presrečen, da ga je na naboru izbrala ekipa, ki ima v ekipi tako dobrega podajalca, kot je Ben roehtlisberger. Scarpino je dodal, da je Brown dobil enako plačo, kot “Big Ben”.

“Wide reciever” je na to odgovoril s preprostim: “Prodajte me, pa bomo videli,...” Včeraj je manjkal na druženju z novinarji, izpustil pa je tudi trening. Pittsburgh je v nedeljo izgubil proti Kansas Cityu (37:42).

Trener Mike Tomlin je namigovanja o odhodu Browna že ovrgel in dodal, da je bil Brown samo nejevoljen po porazu, ki pomeni, da so Steelers sezono začeli z remijem in porazom.