Brady ustvarja All-star ekipo: Fournette pri Bucsih

NFL 3. Sep 202011:18 > 11:28
Sam Greenwood/Getty Images

Leonard Fournette je našel klub. Potem, ko so ga pri Jacksonvillu odpustili so ga povezovali s številnimi ekipami. Nekateri so hiteli s sporočili, da ga ne bodo zaposlili toda pri Tampa Bay Buccaneersih te priložnosti niso zamudili.

Po tem, ko so v klub že prišli Tom BradyRob Gronkowski in LeSean McCoy so Buccaneersi poskrbeli še za eno zvenečo okrepitev. Leonard Fournette je namreč točno to, kar je potreboval sanjski napad. Poleg šampionskega branilca in enega naboljših lovilcev v ligi je zdaj v klubu še eden najbolj produktivnih tekačev.

Z moštvom iz Floride je Leonard Fournette podpisal enoletno pogodbo v vrednosti dveh milijonov dolarjev. Dodati je treba, da bi lahko maksimalno zaslužil tri milijone in pol. Jasno je, da bo Fournette z moštvom lahko takoj napadel naslov ob podpori izkušenega LeSeana McCoya

Buccaneersi imajo tako pravi All-star napad in ni dvoma, da se s tem vsak dan povzpnejo po lestvici favoritov za visoko uvrstitev.