Getty Images/Getty Images

Avtomoto

16.11.2019 | 22.29

Verstappen v Sao Paulu drugič do "pole" v karieri

Kvalifikacije na predzadnji dirki sezone v formuli 1 v Sao Paulu je dobil voznik Red Bulla Max Verstappen. To je zanj drugi pole-position v karieri.

Max Verstappen

Dan Istitene/Getty Images

Nizozemec je do drugega "pole positiona" v karieri prišel zahvaljujoč času 1:07.508.

Takoj za njim je kvalifikacije končal Sebastian Vettel s Ferarijem, na tretjem mestu pa je pristal letošnji stari-novi prvak Lewis Hamilton. Četrto mesto pa je osvojil Charles Leclerc

Dirka za VN Brazilije bo na sporedu jutri ob 21. uri.