Razpored Trka MotoGP

Datum i mesto održavanja trka MotoGP

1.1 2017

UEFA objavila seznam za najboljših 11, med njimi Oblak

UEFA je objavila razširjen seznam igralcev, ki bodo kandidirali za najboljšo enajsterico letošnjega leta. Med kandidati je tudi slovenski vratar Jan Oblak.

Svetovni debi za Jančarjevo in Kotnikovo

Slovenski odbojkarji na mivki, Nejc Zemljak, Danijel Pokeršnik, Tjaša Jančar in Tjaša Kotnik bodo nastopili na zadnjem letošnjem turnirju svetovne serije, ki ga gosti Sydney. Boljše izhodišče imata fanta, ki sta že uvrščena na glavni del turnirja, medtem ko bosta dekleti začeli v kvalifikacijah.

Partizan prosi navijače: ne vzklikajte Ratko Mladić!

Potem, ko je bil Ratko Mladić obsojen iz Partizana prihaja prošnja, kjer uprava prosi navijače, da na naslednji evropski tekmi ne vzklikajo imena Ratko Mladić oz. karkoli povezanega z njim.

Je bolezen trenerja Seville razlog za tri zadetke?

Sevilla je pred domačimi gledalci ob polčasu izgubljala proti Liverpoolu s 3:0. Za preobrat pa naj bi poskrbel trener, ki je svojim varovancem med polčasom zaupal, da ima raka prostate. V drugem polčasu so njegovi fantje zabili tri zadetke in se veselili točke.