Razpored Trka MOTO2

Datum i mesto održavanja trka MOTO2

1.1 2017

Nacho v 78. minuti poskrbel za tri točke Reala

Real Madrid je v 21. krogu španske La Lige na gostovanju pri Real Valladolidu izkoristil spodrsljaj Barcelone in se z minimalno zmago 1:0 zavihtel na vrh prvenstvene lestvice. Junak tekme je bil Nacho z golom v 78. minuti.

Napoli doma z dobro predstavo premagal Juventus

Na zdnji tekmi 21. kroga v Serie A je Napoli pred domačimi gledalci prišel do zaslužene zmage proti Juventusu, ki so ga Neapeljčani na krilih učinkovitega drugega polčasa ugnali z 2:1.

Zvezdniki se poslavljajo od "black mambe"

Tragedija in smrt Kobeya Bryanta je na družbenih omrežjih povzročila pravi naval in izliv čustev vseh športnih navdušencev. Od "black mambe" so se na svojih družbenih omrežjih poslovili mnogi znani obrazi tako košarkaški kot tudi ostali.