Krka z zmago potrdila prvo mesto po rednem delu DP

Brodnik in Thorne najnovejši okrepitvi Heliosa

Košarkarji domžalskega Heliosa so dobili dve novi okrepitvi. Ekipi sta se pridružila 24-letni Američan Mike Thorne in leto starejši Jaka Brodnik.

Olimpija Krki odčitala lekcijo v Novem Mestu

Košarkarji Olimpije in Sixta Primorske so v 2. krogu DP v košarki 2017/2018 zabeležili zmago. "Zmaji" so premagali Krko, primorski klub pa je bil boljši od Zlatoroga. Datumi odloženih tekem prvega kola bodo znani naknadno.

"Tigrom" uspelo - uvrščeni v drugo divizijo ABA lige

Edini scenarij, ki je tretji dan kvalifikacijskega turnirja za mesto v Drugi diviziji Lige ABA v Laktaših košarkarje Sixta Primorske peljal v prvo sezono novoustanovljenega regionalnega tekmovanja, je bila zmaga proti Sutjeski iz Nikšiča in primorski kolektiv jo je dosegel.

Olimpija gladko do superpokala

Krka se je v superpokalu Petrolu Olimpiji dobro upirala 30 minut, ko je ljubljanska ekipa zadnjo četrtino odprla z delnim izidom 12:2, pa je bila tekma odločena. Olimpija je zmagala s 94:76.