Vir: NK Olimpija Ljubljana
Nogomet 21.08.2017 / 15:21

Olimpija na večni derbi iz prvega mesta

"Nismo razočarani, ker ne bomo prezimili v Evropi"

Potem, ko si je Maribor včeraj proti Spartaku priigral še drugo letošnjo točko v ligi prvakov, a ostal brez možnosti, da prezimi v Evropi je spregovoril tudi trener vijoličastih Darko Milanič.

Šok v Sevilli - Liverpool vodil 3:0, a vzel le točko

Liverpool si je v Sevilli praktično že zagotovil napredovanje v izločilne boje Lige prvakov in prvo mesto v skupini E, potem pa doživel presenetljiv zasuk dogodkov. "Redsi" so izpustili prednost 3:0, ki so jo imeli ob polčasu, tako da "mariborska" skupina ostaja odprta. Sledi troboj za prvo mesto.

Spartak se je mladim Mariborčanom maščeval za poraz

Mariborski mladinci po peti tekmi UEFA Mladinske lige prvakov ostajajo pri treh točkah iz prve preizkušnje, ko so z golom Horvata ugnali Spartak. Moskovčani so na domači zelenici maščevali poraz iz Lendave in v mrežo oslabljenih gostov pospravili pet zadetkov.

Drama v Moskvi - Mešanović utišal Otkrytie Areno!

V Moskvi je za vijoličastimi še zadnje gostovanje v letošnji izvedbi Lige prvakov. Spartaku so po zaslugi zadetka v 92. minuti, spet odščipnili točko. Povsem zaslužen remi!