Vir: You Tube

Nogomet 20.10.2017 / 09:39

Nogometaši Sarajeva so na uvodni tekmi 1. predkroga kvalifikacij za Evropsko ligo v gosteh klonili proti moštvu Zaria Balti z 1:2. Drugi zadetek domačih je šokiral tako vratarja Sarajeva Bojana Pavlovića kot njegove soigralce, saj so domači zadeli iz polovice igrišča.

Selektor Slovenije Srečko Katanec ima pred zadnjo letošnjo reprezentančno akcijo sladke skrbi, saj se je v 4. krogu Evropske lige med strelce vpisal tudi Josip Iličić, ki je z natančno izvedeno enajstmetrovko Fiorentino popeljal v vodstvo proti Slovanu iz Libereca.

Saint Etienne je v 4. krogu Evropske lige v gosteh z 2:1 odpravil Gabalo. Odločilni zadetek je v 53. minuti zadel slovenski reprezentant Robert Berić, ki je dosegel že drugi zadetek v letošnji sezoni drugega najmočnejšega evropskega tekmovanja.

Jasmin Kurtić z Atalanto letos odlično igra v Serie A in drži visoko šesto mesto. Glavni junak šeste prvenstvene zmage Atalante v letošnjem prvenstvu proti Genoii (3:0) je bil ravno slovenski reprezentant, ki se je že v prvem polčasu dvakrat vpisal med strelce. Oba zadetka si poglejte v posnetku.