Vir: You Tube

Košarka 09.01.2018 / 08:47

Tekma v portugalskem prvenstvu med Estorilom in Portom je bila med polčasom prekinjena. Na stadionu Antonio Coimbra da Mota so se namreč na tribuni, kjer so bili gostujoči navijači pojavile razpoke na stebrih tribune. Zaradi varnosti je bila tekma prekinjena.

Slovenski selektor Veselin Vujović je po sporni odločitvi litovskih sodnikov ob koncu tekme z Nemčijo stopil v vrata in želel ubraniti sedemmetrovko.

Nemogoče opisati - kakšen gol Messija!

Barcelone je po velikem preobratu v gosteh odpravila Real Sociedad (2:4). Predstavi Kataloncev je piko na i vnovič postavil Lionel Messi. Pravzaprav je težko objasniti, kako je imela žoga po strelu takšno pot do mreže. Enostavno je to Lionel Messi. V Madridu pa medtem minus 19.

Liverpool v dveh minutah zrušil Guardiolni imperij

Izjemna serija Liverpoola se nadaljuje. Redsi so obračun proti Manchester Cityju v svojo korist odločili v razmaku dveh minut, ko so kar dvakrat zatresli mrežo nasprotnika. Že takrat je bilo jasno, da so sinje-modri pred prvim porazom v sezoni.