Vir: You Tube

Nogomet 11.01.2018 / 11:40

Nemogoče opisati - kakšen gol Messija!

Barcelone je po velikem preobratu v gosteh odpravila Real Sociedad (2:4). Predstavi Kataloncev je piko na i vnovič postavil Lionel Messi. Pravzaprav je težko objasniti, kako je imela žoga po strelu takšno pot do mreže. Enostavno je to Lionel Messi. V Madridu pa medtem minus 19.

Današnji El Clasico je prinesel pravo nogometno poslastico za nogometne sladokusce. Predvsem prvi polčas je bil izjemno živahen z obeh strani, videli smo nekaj izvrstnih priložnosti in obramb. V drugem polčasu pa je dvoboj prinesel še tri zadetke in na koncu zmago Barce s 3:0.

Napadalec Barcelone Luis Suarez je ob koncu prvega polčasa srečanja proti Deportivu (4:0) na sijajen način ustrelil proti nasprotnim vratom. Gol je visel v zraku, a ga sodnik na koncu ni priznal. Upravičeno ali so Kataloncem znova razveljavili regularen zadetek? Ocenite sami.

Vratar Leganesa Ivan Cuellar je s svojo nespretno intervencijo Barceloni pomagal do vodstva z 1:0 in kasneje zmage s 3:0. Postavlja se vprašanje, zakaj je čuvaj mreže domače ekipe izpustil žogo in Luisu Suarezu omogočil, da se je vpisal med strelce. Sodeč po njegovi situaciji mu je nagajalo sonce.