You Tube

Nogomet 11.07.2018 / 15:14

Šok na Romaredi v 91. minuti, Zaragoza brez La lige

Numancia bo igrala v finalu play-offa za uvrstitev v La ligo, potem ko je na povratni polfinalni tekmi v gosteh odpravila Zaragozo z 2:1. Pravi šok na stadionu La Romareda se je zgodil v 91. minuti, ko so gostje dosegli odločilni zadetek za napredovanje.

Legendarni nogometaš Barcelona Andres Iniesta je v nedeljo odigral zadnjo tekmo v dresu katalonskega velikana. Camp Nou je ob njegovem odhodu grmel deset minut, Iniesta pa bo v prihodnjih dneh sporočil, kje bo zaključil svojo uspešno športno pot.

V zaključku nedeljskega El Clasica med Barcelono in Realom smo bili gledalci priča sporni situaciji, ko se je sodnik Hernandez ob padcu Marcela odločil, da ne pokaže na belo točko. Poglejte si, kako je to odločitev na klopi sprejel Cristiano Ronaldo.

Barcelona je prišla do svojega 25. naslova v španskem nogometnem prvenstvu, potem ko je s 4:2 v gosteh premagala Deportivo. Lionel Messi je dosegel tri gole, mi pa vam ponujamo najlepše trenutke nepozabnega večera za katalonski nogometni ponos.