Tenis

17.10.2016 | 08.34

Bautista se je boril, Murray pa osvojil Šanghaj

Drugi tenisač sveta Andy Murray in Roberto Bautista-Agut iz Španije sta odigrala zanimiv finalni dvoboj v Šanghaju. Uspešnejši je bil Britanec, ki je zmagal s 7:6 in 6:1.

Murray iz Pariza na vrh sveta

Britanski tenisač Andy Murray je v ponedeljek zasedel prvo mesto na lestvici ATP, na katerega se je prebil zahvaljujoč odličnim igram na mastersu v Parizu. Britanec je v mestu luči slavil po finalni zmagi proti Američanu Johnu Isnerju s 6:3, 6:7 in 6:4.

Težek boj v Šanghaju, Đoković vseeno v polfinalu

Novak se je mučil in boril tudi sam s sabo, a je na koncu vseeno uspel premagati Mischo Zvereza s 3:6, 7:6 (7-4) in 6:3 ter se uvrstil v polfinale turnirja v Šanghaju.

Zmaga kariere Viktorja Troickega!

Viktor Troicki je v drugem krogu mastersa v Šanghaju s perfektno predstavo s 6:3 in 7:6 (7-3) premagal enega od najboljših tenisčaev vseh časov Rafaela Nadala. Zmaga kariere Troickega v nekaj slikah.

Prvi masters za Čilića

Hrvaški tenisač Marin Čilić se je v Cincinnatiju veselil svoje prve zmage na turnirjih serije masters, potem ko je v finalu premagal Britanca Andyja Murrayja.