Streeter Lecka ,Getty Images Sport
Golf 06.07.2017 | 18:29

Neobičajno slavje - osvojila pokal in iz njega jedla!

Ameriška golfistka Danielle Kang je svojo prvo zmago na tekmi za PGA Tour proslavila izjemno neobičajno.

Danielle Kang

Getty Images/Scott Halleran

Njen brat Alex je na Instagramu objavil fotografijo, na kateri Danielle iz osvojenega pokala za zmago jé rezance. Golfistka je turnir osvojila na turnirju v Olympia Fieldsu (zvezna država Illinois).

To pa ni prvi takšen primer, da bi zmagovalec jedel iz osvojenega pokala. Hokejist Chicago Blackhawksov Andrew Desjardins je po zmagi v finalu lige NHL 2015  za zajtrk jedel kosmiče iz Stanleyevega pokala.