Razpoloženi Kopitar tokrat premalo za Kingse

Liga NHL 12. Okt 20178:17 > 8:21

Los Angeles Kingsi so zabeležili prvi poraz v letošnji sezoi potem, ko so pred domačimi gledalci izgubili proti Calgaryu s 4:3 po podaljšku. Anže Kopitar je bil znova razpoložen za igro, saj je prispeval gol in podajo.

Los Angeles Kingsi so doživeli prvi poraz v novi sezoni. Pred domačimi gledalci so izgubili proti Calgaryu, ki je bil po podaljšku boljši s 4:3.

Gosti so v Staples Centru že v 8. minuti vodili z 0:2, med strelce sta se vpisala Matthew Tkachuk in Michael Frolik. Takšen je bil tudi rezultat prve tretjine.

V drugi tretjini smo videli samo en zadetek in pod tega se je podpisal naš Anže Kopitar, ki je v 36. minuti znižal na 2:1.

Kingsi so zadnjo tretjino odprli fantastično. V dveh minutah jim je preko Dustina Browna uspel popoln preobrat. Pri zadetku v 42. minuti je asistenco prispeval tudi Kopitar. V 51. minuti pa je sledilo izzenačenje gostov, znova je zadel Tkachuk. Sledil je podaljšek, ki pa ni trajal dolgo, saj je v 62. minuti zmagovalca odločil Sean Monahan.