Kopitar zbira točke pa tudi poraze

Liga NHL 17. Nov 20179:56 > 9:59

Negativnemu nizu Los Angeles Kings ni videti konca, potem ko je kralje v Staples Centru z 2:1 odpravil tudi Boston. Anže Kopitar med podajalci pri edinem zadetku svoje ekipe.

Medtem so hokejisti Bostona v noči na petek prekinili niz štirih zaporednih porazov, so Los Angeles Kings negativni niz podaljšali na štiri tekme. Kosmatinci so povedli v 17. minuti, ko je Jonathana Quicka po dobljenem buliju premagal Charlie McAvoy. Domači so se v igro vrnili v 25. minuti, ko je ob igralcu več na ledu Anže Kopitar začel akcijo, zaključil pa jo je Drew Doughty. Srečanje je že v 34. minuti odločil Zdeno Chara.

Kralji so po novem porazu na zahodu padli na tretje mesto.

Ob srečanju v Los Angelesu je bilo sinoči v ligi NHL odigranih še enajst obračunov, rezultate najdete spodaj.