New Jersey prekinil serijo zmag Kopitarja in druščine

Liga NHL 13. Dec 20179:54 > 10:06

Hokejisti Los Angeles Kingsov so po osmih zaporednih zmagah danes doživeli visok poraz s 5:1 proti New Jersey Devilsom.

LA Kingsi so se po seriji slabih tekem odzvali na najboljši možni način s serijo osmih zaporednih zmag, le ta pa je bila danes prekinjena, saj so morali priznati premoč New Jersey Devilsom.

V prvih dveh tretjinah so morali kralji kar štirikrat po plošček v svojo mrežo. Kot prvi je v 14. minuti za domače zadel Travis Zajac. Tri minute pozneje pa je z igralcem več zadel še Taylor Hall.

Tudi v drugi tretjini se Kingsi nikakor niso uspeli prebuditi, saj jim ni steklo v napadu. V 36. minuti je še drugi zadetek na tekmi dosegel Hall. Minuto in pol kasneje pa je že na 4:0 povišal Brian Boyle in tekma je bila praktično že odločena.

V tretji tretjini, ki je bila še najbolj izenačena so vsaj častni zadetek uspeli doseči gostje, ki so bili uspešni v 53. minuti preko Torreya Mitchella. Domači pa so 11 sekund pred koncem uspeli doseči še en zadetek in to je z igralcem manj uspelo Brianu Gibbonsu.