Kopitarjevi kralji pred prazniki doživeli poraz

Liga NHL 24. Dec 20179:17 > 9:36

Hokejisti Los Angelesa so na zadnji tekmi pred božičnimi prazniki doživeli poraz na gostovanju pri San Joseju (2:0).

Sharksi so tekmo dobili po zaslugi vratarja Martina Jonesa, ki je zaustavil vseh 28 strelov gostov. Anže Kopitar, v tej sezoni najboljši posameznik Los Angelesa, je na ledu prebil 22 minut in sprožil dva strela.

Za San Jose sta zadetka dosegla Marcus Sorensen in JoePavelski. Prvi je zadel na začetku 11. minute druge tretjine, Pavelski pa je prednost podvojil v 8. minuti zadnjega dela, ko je imel San Jose številčno premoč.

V Ligi NHL je na vrsti božični premor, ki bo trajal do 28. decembra. Los Angeles bo naslednjo tekmo odigral dan kasneje, Kralji bodo gostili zasedbo iz Las Vegasa.