Prva zmaga Vancouvra v 2018, preobrat Capitalsov

Liga NHL 13. Jan 20184:23 > 5:39
Getty Images/Jonathan Daniel

NHL ekipa Vancouver Canucs je šele sinoči zabeležila prvo zmago v tem koledarskem letu. V gosteh so premagali moštvo Columbus Blue Jackets.

Ekipa iz Vancouvra je slavila z izidom 5:2 ter tako prekinila serijo petih zaporednih porazov. Odločilna je bila druga tretjina, ki so jo Canucsi dobili s prepričljivih 4:0.

Washington Capitalsi so z goloma Bretta Connollya in Jaya Beagla v zadnjih štirih minutah tekme uspeli premagati Carolino Hurricanese. Ekipa iz prestolnice je slavila s 4:3, do zmage na gostovanju pa je prišel tudi Calgary.

Flamesi so zabeležili popoln izkupiček na obisku pri Florida Panthersih, kar je že njihova šesta zmaga zapored. Edmonton Oilersi so z enakim rezultatom v Arizoni premagali “kojote”, Chicago pa je doma Winnipeg ugnal s tesnih 2:1.