Kingsi v zadnji tretjini zapravili zmago

Liga NHL 4. Mar 20189:13 > 9:14

Hokejisti Los Angelesa so v Ligi NHL v zadnjih desetih minutah zapravili vodstvo s 3:1 in proti Chicagu izgubili s 3:5.

Anže Kopitar je v 27. minuti podal Alecu Martinezuza drugi gol Kingsov, s katerim so povedli z 2:1, v 38. minuti pa je Alex Iafallo povišal na 3:1. V končnici tekme so preobrat gostov zrežirali Artem Anisimov, Vinnie Hinostroza in Jonathan Toews (za 3:4 je zadel minuto in 58 sekund pred koncem). Končni izid je tri sekunde pred zadnjim zvokom sirene z golom v prazno mrežo postavil Patrick Kane.

Kralji so v zadnji tretjini prejeli kar štiri kazni, od tega je Drew Doughty prejel dvojno. “Ne smemo si zatiskati oči, danes smo preprosto igrali premalo disciplinirano. Tekmecu smo dovolili, da se je vrnil v igro in to je nesprejemljivo,” je bil po tekmi strog trener Kingsov John Stevens.

Chicago je zmagal šele četrtič na zadnjih 15 tekmah.