Kralji po dveh zmagah znova praznih rok

Liga NHL 9. Nov 20189:36 > 9:38

Agonija hokejistov Los Angeles Kings se nadaljuje. Po dveh zaporednih zmagah so kralji na domačem ledu z 1:3 klonili proti Minnesoti. Anže Kopitar se vnovič ni vpisal med strelce ali podajalce.

Kralji so odlično začeli srečanje in že v peti minuti povedli, ko je v polno meril branilec Jake Muzzin. Gostje so izenačili deset minut kasneje. Prednost igralca več na ledu je izkoristil Nino Niederreiter. Srečanje se je prelomilo v 35. minuti z zadetkom Zacha Pariseja, zmago Minnesote pa je ob izteku časa potrdil Granlund.

Los Angeles je znova pokopala prevsem neučinkoitost pred nasprotnikovimi vrati. Kings so nadstreljali goste z 28:24, vendar je v vratih gostvo blestel Devin Dubnyk. Anže Kopitar je dvakrat poskusil s strelom, a znova ostal brez točke in ima po odigranih 13 tekmah na svojem računu samo šest točk.