Kingsi nadaljujejo s slabimi predstavami

Liga NHL 1. Dec 20189:31 > 9:41

Los Angeles Kingsi so še na drugi tekmi v dveh dneh doživel poraz. Tokrat je bila s 4:1 boljša ekipa Calgarya, ki je tekmo prelomila v zadnji tretjini.

Los Angeles Kingsi nadaljujejo s slabimi predstavami v Ligi NHL, tokrat so vknjižili svoj 17. poraz v sezoni, s 4:1 je bil boljši Calgary.

Domači so povedli že po pičlih 36. sekundah, ko je za vodstvo poskrbel Mikael Backlund. Sledilo je mučenje Kraljev, ki so proti vratom domačih sprožili samo 14. strelov. V enem izmed teh strelov so Kingsi prišli celo do izenačenja, strelec v 34. minuti je bil Adrian Kempe.

Gostje so se komaj držali nad gladino, vse do 38. minute, ko je z igralcem več udaril Johnny Gaudreau. V zaključku tekme so Kingsi želeli priti do izenačenja brez vratarja, a so domači to kaznovali z dvema zadetkoma v zadnji minuti sta bila uspešna Sean Monahana in Backlund drugič.

Anže Kopitar je v 21. minutah prišel do enega strela, do točk pa ne.

Los Angeles po četrtem porazu na zadnjih šestih tekmah ostaja z 19 točkami najslabša ekipa sezone.