Hokej

11.01.2019 | 09.46 > 09:48

Kopitar znova na dnu lige NHL

Los Angeles Kings so tudi v obračun najslabših ekip Zahoda in Vzhoda lige NHL ostali praznih rok, potem ko je Ottawa s 4:1 premagala ekipo Anžeta Kopitarja.

Anže Kopitar

Po uvodni tretjini brez zadetkov, je Kyle Clifford v 24. minuti kralje popeljal v vodstvo, vendar je bilo to tudi vse, kar so domači sinoči pokazali na ledeni ploskbi.

Bobby Ryan je izenačil v 35. minuti, samo dve minuti kasneje pa je Chris Tierney goste popeljal v vodstvo. Na začetku zadnje tretjine je zadel še Wolanin, Tierney pa je s svojim drugim zadetkom ob koncu potrdil zmago Ottawe.

LA Kingsi so po novem porazu padli na zadnje mesto lige NHL. Anže Kopitar je v dobrih 20 minutah na ledu ostal brez točke.