Kingsi izgubili po kazenskih strelih

Liga NHL 16. Jan 20199:26 > 9:42

Hokejisti Los Angeles Kingsov so na gostovanju pri Minnesoti izgubili po kazenskih strelih. Po rednem delu z rezultatom 2:2 je edini zadel Jason Zucker za Wild in jim tako prinesel zmago. Anže Kopitar je po svoji kazenski strel zgrešil.

Los Angeles Kingsi so ponoči gostovali v Minnesoti. Povedli so domači po golu Nina Niederreiterja v drugi tretjini, izenačil je Ilya Kovalchuk. Tudi v zadnji tretjini so spet prvi v vodstvo prišli Wild, ko je zadel Eric Staal, a so Kingsi spet izenačili preko Jeffa Carterja za rezultat rednega dela 2:2.

Sledill je podaljšek 5 minut, kjer zmagovalca ni bilo, zato so sledili kazenski streli: vratar Minnesote Alex Stalock je ubranil prvi strel Kovalchuku in tretjega Brownu, medtem ko je Anže Kopitar drugega zgrešil. Na drugi strani pa je vratar Kingsov Jonathan Quick ubranil prvi strel Kuninu, Jason Zucker je drugega zadel, tretjega pa je Parise zgrešil.

Naslednja tekma Kingsov je v noči iz četrtka na petek v gosteh pri Dallasu.