Nova zmaga za Kralje, Kopitar dosegel tri točke

Liga NHL 6. Feb 201911:10 > 11:14

Hokejisti Los Angelesa so se z visoko zmago v New Jerseyju (5:1) močno približali mestom, ki vodijo v končnico. Anže Kopitar je ob zmagi prispeval tri točke.

Po izenačenih prvih dveh tretjinah, je Los Angeles na začetku zadnje v razmaku minute in 20 sekund zabil kar tri gole. Kralji so s tem odločili tekme in prišli do pomembne zmage. Anže Kopitar je tokrat ostal brez zadetka, a se je izkazal s tremi asistencami.

Los Angeles je kljub tretji zmagi na zadnjih štirih tekmah še vedno zadnja ekipa Zahoda, a za osmim mestom, ki še vodi v končnico, zaostaja le še za šest točk.

Kralji ostajajo na Vzhodni obali, kjer se bodo v noči na soboto pomerili s Philadelphio. Sledita še tekmi v Bostonu in Washingtonu.