Getty Images/Bruce Bennett

Hokej

17.03.2019 | 10.58 > 11:04

Kralji izgubili, Kopitar dosegel zadetek

Hokejisti Los Angelesa so v noči na nedeljo doma izgubili s Florido (3:4). Enega izmed zadetkov za Los Angeles je dosegel Anže Kopitar.

Anže Kopitar

Gostje so povedli že v 5. minuti tekme, ko je v igri z igralcem več zadel Mike Hoffman. Izenačenje smo videli le tri minute zatem, ko so prav tako po power playju zadel domači. Dustin Brown se je izkazal z odlično solo akcijo pred vratarjem Samom Montembeaultom.

V drugi tretjini je padel le en zadetek, ki ga je dosegel igralec Floride Jevgenij Dadonov. V zadnjem delu je najprej sledil preobrat Kalifornijcev, za katerega sta poskrbela Brendan Leipsic in Anže Kopitar. A to ni bilo dovolj niti za točko, saj so gostje do konca rednega dela dosegli še dva gola in se razveselili velike zmage. V 54. minuti je izenačil Dadonov, dobri dve minuti pred koncem pa je napako domače obrambe izkoristil še Jonathan Huberdeau.