Po izenačenju polom Kopitarjevih kraljev

Liga NHL 27. Okt 20198:37 > 8:46

Anže Kopitar je s svojimi Los Angeles Kingsi doživel nov poraz. Tokrat so na gostovanju morali priznati premoč ekipi Minnesote Wild, ki je visoko slavila s kar 5:1.

Los Angeles Kingsi, ki jim na začetku letošnje sezone ne gre vse po načrtih tekme niso začeli najbolje, saj so se že v 6. minuti znašli v zaostanku. Za domačo Minnesoto je zadel Gerald Mayhew. Kralji še zdaleč v prvih dveh tretjinah niso igrali slabo, imeli so kar nekaj priložnosti, hkrati tudi več strelov, vendar so dosegli en sam zadetek. In sicer v 25. minuti, ko je bil uspešen Ben Hutton.

Po tem zadetku se je domača ekipa razigral in bilo jo je nemogoče ustaviti. V samo 15. minutah so namreč dosegli 4 zadetke in se veselili zmage s 5:1. Med strelce so se vpisali še Eric Staal, Joel Eriksson Ek, Mikko Koivu in Jared Spurgeon.

Med vratnicama Minnesote se je izkazal vratar Alex Stalock, ki  je zaustavil 30 strelov.