Kopitar ob zmagi Kingsov brez točk

Liga NHL 3. Nov 20198:06 > 8:09

Los Angeles Kingsi so po nekaj slabih predstavah danes vendarle prišli do zmage. In sicer so v domači dvorani s 4:3 po podaljšku premagali ekipo Chicago Blackhawksov.

Ekipa, ki domuje v Staples Centru je odlično začela srečanje. Kralji so namreč povedli z 2:0 že po slabih petih minutah, ko sta zadela Kyle Clifford in Matt Roy. Ampak gostej iz Chicaga so se hitro prebudili in še pred koncem tretjine prišli do izenačenja. Učinkovita sta bila Dominik Kubalik in David Kampf.

V drugi tretjini gledalci zadetkov niso videli. So pa zato Kingsi znova povedli v 53. minuti, ko je bil natančen Mike Amaido. Vendar v izdihljajih tekme so se Blackhawksi še enkrat več vrnili nazaj v tekmo. Dobro minuto in pol pred koncem je zadel Jonathan Toews.

Sledili so podaljški in ko je že kazalo na kazenske strele je 17. sekund pred koncem podaljška udaril Drew Doughty in Los Angelesu prinesel zmago.