LA Kingsi vodili do zadnje minute, a ostali brez zmage

Liga NHL 20. Dec 201910:25 > 10:27

Los Angeles Kingsi so drugič na zadnjih štirih obračunih klonili po podaljšku. Tokrat so bili Anže Kopitar in soigralci prekratki na gostovanju pri Columbosu, potem ko so še v 59. minuti vodili z 2:1.

Los Angeles Kingsi so po zadetku Adriana Kempeja po 42 sekundah tekme in Jeffa Carterja minuto pred koncem rednega dela vodili z 2:1, vendar so na koncu osvojili samo točko. Columbus je v zadnjih minutah zaigral brez vratarja in z dodatnim igralcem na ledu uspel priti do izenačenja in podaljška. Po streu Zacha Werenskega je Jacka Campbella v vratih kraljev premagal Boone Jenner.

Odločitev v podaljšku je padla v 62. minuti, ko je zadel Pierre-Luc Dubois in dokončal preobrat Blue Jacketsov. Anže Kopitar je ostal brez točke.