NHL: Neverjeten preobrat Toronta!

Liga NHL 8. Avg 20209:34 > 9:40
Andre Ringuette/Freestyle Photo/Getty Images

Toronto Maple Leafsom je na 4. tekmi kvalifikacijske serije proti Columbusu uspel neverjeten preobrat, saj so 4 minute pred koncem tekme zaostajali z 0 : 3, na koncu pa zmagali v podaljšku.

Na 4. tekmi kvalifikacijske serije je Columbus štiri minute pred koncem vodil s 3 : 0 in zdelo se je, da je serija odločena, saj so Blue Jacketsi dobili dve od prvih treh tekem. Potem pa je sledil neverjeten preobrat. Začel ga je Nylander, manj kot minuto kasneje je za 2 : 3 zadel Tavares. Toronto je ob koncu poskušal brez vratarja, kar se jim je obrestovalo in 23 sekund pred koncem je izenačil Hyman.

V podaljšku je za popoln preobrat poskrbel prvi zvezdnik Maple Leafsov Auston Matthews, ki je zadel za zmago s 4 : 3.

Odločilna peta tekma bo na sporedu jutri.

Sinoči so si napredovanje zagotovile ekipe NY Islanders, Arizona, Montreal in Vancouver, medtem ko Florida, Nashville, Pittsburgh in Minnesota zapuščajo NHL-ove mehurčke in končujejo sezono.