Kopitar tokrat izgubil po podaljšku

Finalisti zadnje sezone Lige NHL iz Nashvilla so prekinili domači zmagoviti niz štirih zaporednih zmag Anžeta Kopitarja in njegovega Los Angelesa v Staples Centru z zmago po podaljšku s 3:4.

Nekaj manj kot 20 sekund pred koncem podaljška je po podaji Calleja Jarnkroka iz protinapada zablestel Viktor Arvidsson. Kralji so bili v napadu preko Kopitarja, gostujoča obramba je plošček prestregla, Arvidsson pa je švignil proti domačim vratom in suvereno zadel. Gostje so vodili že s 3:0 po zadetkih Miikke Salomakija, P. K. Subbana in Craiga Smitha.

Kralji so se zbudili v zadnji tretjini, ko so zadeli Alex Iafallo, Christian Folin in Alec Martinez, ter izenačili. Kopitar je s podajo sodeloval pri zadetkih Iafalla in Martineza.

Los Angeles naslednja tekma čaka v torek, ko bodo gostovali pri Anaheimu.