Risi za konec izgubili še proti Belorusom

Facebook

Slovenska hokejska reprezentanca turnir v Franciji zaključuje z dvema porazoma in zmago po podaljških. Za zaključek jih je premagala še Belorusija.

Slovenija zapušča mednarodni hokejski turnir v Franciji kot tretja z dvema točkama. Obe so osvojili na prvi tekmi, ko so po podaljšku premagali Francijo s 3:2. Včeraj je sledil poraz proti Latviji s 4:1, ki je tudi osvojila turnit. Danes pa še poraz proti Belorusiji s 5:3.

Belorusi so povedli v 4. minuti preko Bojarčuka. Štiri minute pozneje je sledilo izenačenje risov, ki so zadeli preko Jana Urbasa. Že v 14. minuti je za novo vodstvo nasprotnika poskrbel Djukov. V drugi tretjini je Karabanov zadel za prednost dveh zadetkov. Rise je z zadetkom v 32. minuti v igro vrnil Sabahudin Kovačević. V 48. minuti pa je sledilo izenačenje Slovenije, pod zadetek se je vpisal Anže Kuralt. Vendar naša reprezentanca na žalost ni uspela zdržati do konca srečanja. V 58. minuti je tekmo namreč odločil Bujnicki. V zaključku tekme je Slovenija igrala brez vratarja in preko Gavrusa prejela zadetek za končnih 5:3.