Jan Muršak pred Olimpijskimi igrami ostal brez kluba

KHL

Jan Muršak je nekaj več kot 50 dni pred Olimpijskimi igrami ostal brez kluba. Do sedaj je nastopal za ruski Torpedo iz Nižnij Novgoroda, kjer pa se ni izkazal in se s klubom dogovoril za sporazumno prekinitev pogodbe,

Napadalec slovenske hokejske reprezentance Jan Muršak, zadnje čase tudi kapetan risov, je v Rusiji slaba dva meseca pred zimskimi olimpijskimi igrami v Pyeongchangu ostal brez kluba. Kot je na spletni strani zapisal ruski Torpedo iz Nižnij Novgoroda, sta Muršak in klub iz lige KHL sporazumno predčasno prekinila sodelovanje.

K prekinitvi pogodbe so botrovale nekoliko slabše predstave slovenca, ki je na 13. tekmah vknjižil zgolj eno podajo. Vse skupaj zagotovo ni najboljša novica za slovensko reprezentanco, ki čez mesec in pol zaigrala na Olimpijskih igrah.