Jure Vnuk ostaja trener Olimpije

HK Olimpija

Vodstvo hokejistov SŽ Olimpije že pospešeno sestavlja ekipo za naslednjo sezono.

Nekaterimi igralcem, ki so sestavljali ekipo v pretekli sezoni, bodo še podaljšali pogodbe, nekaterim pa se bodo zahvalili za sodelovanje. V klubu se bodo v prihodnjih tednih sestali tudi z drugimi igralci, ki so izrazili željo, da bi igrali v Ljubljani in bodo ekipo okrepili. Gre predvsem za slovenske igralce, ki igrajo v tujini. Na pogovorih s predsednikom Tomažem Vnukom je bil izkušeni reprezentant Aleš Mušič. Na začetku sezone, 30. julija, se bo Olimpiji pridružilo še nekaj mladih hokejistov iz Zaloga.

Trenutno v klubu sestavljamo člansko ekipo, za katero si želimo, da bo konkurenčna. Še naprej bomo tekmovali v Alpski ligi, seveda imamo željo in cilj vključitev v Ligo Ebel, a le ob trdnem finančnem zaledju kluba. V klubu hkrati veliko pozornosti namenjamo tudi vzgoji mladih hokejistov, saj le tako lahko ohranimo oziroma gradimo močno jedro slovenskih hokejistov,” je dejal Tomaž Vnuk.