Miha Butara novi predsednik Olimpije

Uncategorized 14. Jun 201820:57 > 20:58
Getty Images

Na skupščini Hokejskega kluba ŠZ Olimpija je po šestih letih vodenja Tomaža Vnuka na mestu predsednika nasledil Miha Butara. Trener ekipe ostaja Jure Vnuk.

Butara, ki je bil doslej podpredsednik kluba, je napovedal, da bodo skušali pridobiti več pokroviteljev in s tem v prihodnje znova priti tudi v regionalno Ligo Ebel. V prihodnji sezoni pa so cilji ekipe po navedbah Tomaža Vnuka ponovitev dosežkov iz prejšnje sezone v alpski ligi.

“To je velika odgovornost. Slovenske železnice tako ne vstopamo v klub samo denarno, ampak bomo pomagali celotnemu hokeju v Ljubljani tudi na organizacijski ravni. Upam, da bomo z mestom in drugimi pokrovitelji naredili lepo zgodbo in da bomo klub v naslednjem obdobju spravili še na višjo raven. Želimo, da bi delo temeljilo na slovenskih in mladih igralcih ter da bi osvojili čim več lovorik,” je v kratkem nagovoru povedal Butara.