Slovenija izgubila tudi drugič, tokrat proti Belorusiji

Uncategorized 9. Nov 201818:52 > 19:00
Sara Ros/HZS

Slovenska hokejska reprezentanca je na turnirju evropskega izziva v Minsku izgubila še drugič. Po porazu proti Latviji je bila danes boljša še domača Belorusija.

Slovenska hokejska reprezentanca je na turnirju evropskega izziva v Minsku izgubila tudi svojo drugo pripravljalno tekmo. Tudi tokrat so naši risi klonili s 4:1, le da je bila tokrat boljša domača reprezentanca Belorusije.

Izjemno mlada reprezentanca je prvi gol prejela že po vsega 11. sekundah tekme, uspešen je bil Maxim Parfeyevets. Na srečo so naši hitro prišli do izenačenja, saj je že v drugi minuti v polno meril Luka Bašič.

Sledila je druga tretjina, ki so jo domači spet bolje pričeli Artyom Kisly je povišal na 2:1, ter nekaj minut pozneje zadel še enkrat z igralcem več.

Končnih 4:1 za Belorusijo je v 46. minuti postavil Artur Gavrus.

Na drugi tekmi v skupini je Latvija s 4:1 premagala Francijo, s katero se bo Slovenija udarila za tretje mesto v skupini.