VIDEO: Opa! Tudi Mourinha kdaj pa kdaj vrže na rit

Uncategorized 4. Feb 201917:49 > 17:55
Getty Images/Laurence Griffiths

Jose Mourinho se je te dni mudil v Rusiji, kjer si je med drugim ogledal tudi tekmo lige KHL med Avangardom in SKAjem. Portugalec je pritegnil veliko pozornosti, kar sam pa je poskrbel, da se je o njem veliko tudi govorilo.

Jose Mourinho, ki se je mudil v Rusiji si je ogledal KHL tekmo in kot se za takšnega gosta spodobi je ob začetku tekme imel tudi čast, da kot prvi vrže plošček. Kljub temu, da Portugalec ni hodil po ledeni ploskvi ampak po rdeči preprogi je začutil kako trd je lahko pristanek na led, saj mu je spodrsnilo in je pristal na zadnji plati.

V prenosu tekme so se njegovemu padcu poizkušali kar se, da izogniti. Padec pa ni ostal skrit gledalcem, ki so s svojimi telefoni posneli nov trd in boleč pristanek Mourinha.

Murinjo je uoči meča obišao klupske prostorije Avangarda, a svetski mediji, zbog posete moskovskoj oblasti, već spekulišu o tome da li se za portugalskog stručnjaka sprema novi trenerski angažman.

Avangard i SKA bore se za što bolju poziciju pred plej-of, a direktan prenos tog okršaja možete pratiti na Sport klubu 2.