Nova blamaža hokejistov Olimpije

Uncategorized 30. Okt 201619:38 > 19:42
Facebook

Ljubljančani so v sedemnajstem krogu lige EBEL doživeli še štirinajsti poraz. Tokrat je bil občutno boljši Salzburg, ki je v ljubljansko mrežo nasull kar deset ploščkov.

Tekma je bila praktično odločena že po prvi tretjini, ki so jo Avstrijci dobili s 4:0. V drugem delu so se gostje še bolj poigravali z Ljubljančani, ki so delovali povsem nebogljeno. V tem delu igre smo videli še pet zadetkov gostov in hitro je bilo jasno, da se obeta visoka zmaga vodilne ekipe v ligi.

V zadnji tretjini je najboljša ekipa v ligi nekoliko popustila, kar je Olimpija izkoristila z dvema hitrima zadetkoma. Po lepih in domiselnih akcijah sta v polno merila Zajc in Pešut. Do konca tekme je padel še en gol, ta pa je bil delo gostov. Še tretjič so zadeli ob igri z igralcem več, strelec je bil Thomas.

Olimpija bo v naslednjem krogu, ki bo 11. novembra, gostovala pri Innsbrucku.