Jeseničani v Alpski ligi premagali še Pustertal

Uncategorized 21. Feb 201722:02 > 22:07
Facebook

Hokejisti Acronija Jesenic nadaljujejo dobre predstave v Alpski ligi, saj so v 8. krogu drugega dela omenjenega tekmovanja s 4:2 premagali vodilni Pustertal. Tudi tokrat je z domačih tribun v Podmežakli tekmo spremljalo lepo število gledalcev - zbralo se je 1500 podpornikov Železarjev.

Getty Image

Pustertal je sicer v Podmežakli dobil uvodno tretjino obračuna z 1:0, nato pa sta za preobrat po dveh tretjinahzadela Sašo Rajsar in Aleksandar Magovac. Ob koncu druge tretjine je bilo 2:2, saj je v 39. minuti tekme za goste zadel še Schweitzer.

Zmagovalca je dala šele zadnja tretjina; odločitev o zmagovalcu je padla v 56. minuti, ko je vratarja Thomasa Tragusta matiral Eric Pance. Zmago Jeseničanov je na začetku zadnje minute sicer potrdil Sebastjan Hadžić. Razmerje strelov je bilo kar 40:19 za Železarje.