Trije okuženi pri Grkih, pot v Ljubljano odpovedana

Eurocup 26. Okt 202010:52 > 10:59
Euroleague Basketball via Getty Images

V ekipi Promitheasa so potrdili tri okužbe s koronavirusom, tako da Grki ne bodo odpotovali v Ljubljano, kjer bi se morali v sredo v okviru Eurcupa pomeriti s Cedevito Olimpijo.

Grki so sporočili, da potrebujejo dodatni čas, da bi znova testirali vse igralce in dodajajo, da je v klubu še več članov ekipe, ki imajo simptome, vendar še ni potrjeno ali so pozitivni ali negativni na novi virus.

Novo pravilo vodstva tekmovanja se glasi, da se tekma v primeru težav s koronavirusom prestavi, kar pomeni, da bodo najverjetneje prestavili tudi sredin dvoboj Cedevita OlimpijaPromitheas.

Promitheas je v skupini D Eurocupa zbral dve zmagi in poraz, medtem ko imajo Ljubljančani na svojem računu eno zmago in dva poraza.