Košarka

29.10.2020 | 23.06 > 23:12

Bayern nemočen v Madridu

Real Madrid BC

Košarkarji Real Madrida so na tekmi 6. kroga Evrolige s 100:82 premagali Bayern, za katerega igra Žan Mark Šiško.

Real Madrid/twitter

Real si je že v prvi četrtini priigral 10 točk naskoka (27:17), a se Bavarci niso predali. Do polčasa so prednost stopili in se približali na 49:45.

V drugem delu so varovanci Pabla Lasa ves čas nadzirali dogajanje na parketu. Že v tretji četrtini so dokazali, da bodo pretrd oreh za Bayern, v zadnjem delu, ki so ga dobili s 30:21, pa dokončno strli odpor Nemcev.

Pri Realu je z 19 točkami izstopal Carroll, z dobro predstavo pa se je izkazal še Thompkins (16 točk, 7 skokov in podaja). Pri Bavarcih je 18 točk vpisal Baldwin, Šiško pa je v dobrih 17 minutah dosegel štiri točke in dodal še skok ter tri podaje.