Bogdan Bogdanović poleti v Sacramento?

Evroliga 19. Apr 201716:34 > 16:49
Turkish Airlines EuroLeague

Grški košarkar Georgios Papagiannis je v povezavi s prihodnjim klubom Bogdana Bogdanovića razkril informacijo "iz prve roke".

Papagiannis se je po koncu sezone vrnil v Grčijo in počitnice izkoristil za ogled tekme med Panathinaikosom ter Fenerbahčejem, za katerega nastopa tudi srbski reprezentant, Bogdan Bogdanović.

Grški center je lahko tako na delu videl odlično predstavo svojega, morda, bodočega soigralca. Tako vsaj pravi grški center: “Kolikor mi je znano, bo poleti Bogdanović prišel v Sacramento. Tako vsaj pravijo ljudje v klubu. Prepričani so, da bo prihodnjo sezono Bogdan igral za njih,” je Papagiannis povedal za Sport FM Radio.

Zgodba okoli prestopa Bogdanovića h Kingsom tako dobiva nove razsežnosti, pa čeprav je generalni direktor kluba Vlade Divac pred kratkim izjavil, da v zvezi s tem ni še nič stoodstotno. Komu naj torej verjamemo? Igralcu ali članu vodstva kalifornijske ekipe?

Naj spomnimo – Bogdanović je bil na naboru leta 2014 izbran v ekipo Phoenixa, ki je po vztrajnosti Divca pravico do košarkarja le prepustil Sacramento Kingsom.