Printezis še tri leta v Olympiakosu

Evroliga 14. Jun 201718:56 > 18:58
sport klub

Eden od najboljših igralcev Olympiakosa, Georgios Printezis bo v grškem klubu ostal vse do leta 2020, so danes sporočili iz kluba.

Getty Images/Panagiotis Moschandreou

Po sestanku z vodilnimi v klubu, se je izkušeni Printezis odločil, da nadaljuje v rdeče-belem dresu. Član Olympiakosa je od leta 2011, od tedaj pa je s svojimi koši v odločilnih trenutkih moštvu prinesel že veliko zmag in celo naslovov.

Govorimo o zares dolgem časovnem obdobju. Vse se je odvijalo tako, kot se tudi mora, lepo smo se pogovorili. Prišli smo do zaključka, katere napake smo počeli in zakaj smo sezono zaključili brez naslova. Hitro smo se dogovorili, da ostanem še tri leta, kar pomeni, da bom tukaj najverjetneje zaključil kariero,” je povedal 32-letni Printezis.

Olympiakos je v minuli sezoni izgubil tako finale Evrolige, kot tudi finale domačega prvenstva.