Pool, Getty Images Sport
Košarka 12.10.2017 | 23:07

Drama v Malagi domačim - aktualni prvak "na kolenih"!

Košarkarji Unicaje so z odlično igro ob koncu tretje četrtine in na koncu tekme premagali aktualnega prvaka, Fenerbahče iz Carigrada (68:67).

Nemanja Nedović, Unikaha

Turkish Airlines EuroLeague

Ekipa Željka Obradovića je v zadnji četrtini odigrala pod svojimi standardi, saj so minuto in 50 sekund do konca v tem delu srečanja dosegli vsega 3 točke, prejeli pa so jih 18, kar je pomenilo vodstvo Unicaje z 68:60, pa čeprav so imeli aktualni prvaki še pred zadnji četrtino zalogo desetih točk.

Zmagovalci Eurocupa so na koncu uspeli zadržati prednost in slavili z minimalno razliko. Najbolj učinkovit pri domačih je bil Giorgi Šermadini z 12 točkami, pri gostih pa je največ točk dosegel Kostas Slokukas (15).