Real v svoje vrste vabi še enega Slovenca

Evroliga 24. Okt 201716:47 > 16:57
KZS/Twitter

Po poročanju spletne strani Sportando, ki se sklicuje na dobro obveščene vire, se Real Madrid zanima še za enega Slovenca.

Za kraljevi klub trenutno že igrata Luka Dončić in Anthony Randolph, zaradi težav pod košem pa so se že prejšnji teden pojavile govorice, da bo v Madrid prestopil še Gašper Vidmar.

Slovenska kolonija v španski prestolnici pa bi lahko postala še večja, saj se Real zanima tudi za Žigo Dimca.

Real pospešeno išče zamenjavo za poškodovanega Ognjena Kuzmića, ki bo zaradi poškodbe kolena manjkal do konca sezone, trenutno pa manjka tudi Randolph, ki si je na derbiju proti CSKA-ju iz Moskve poškodoval ramo.

Dimec je bil poleti član slovenske reprezentance, ki je osvojila naslov evropskega prvaka. Na tekmo je dosegal po 2,1 točke in 2 skoka, v letošnji sezoni pa za Krko v Ligi ABA v povprečju dosega po 12 točk in 6,5 skoka na tekmo.

Real Madrid danes čaka evroligaški obračun z Milanom. Srečanje si lahko ob 21.00 ogledate v neposrednem prenosu na kanalu Sportklub 1.