Real "razbil" Unicajo, Dončić blizu trojnega dvojčka

Evroliga 16. Nov 201722:37 > 22:37
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkarji Real Madrida so v tekmi osmega kroga evrolige na svojem parketu nadigrali Unicajo (89:57).

Ekipa Pabla Lasa je prišla do pete zmage v tej sezoni elitnega evropskega tekmovanja v košarki, prav toliko pa imajo njihovi nasprotniki sedaj porazov. Vse od začetka tekme je bilo jasno, da Unicaja v prestolnici nima kaj iskati.

Real je večal razliko in si kaj kmalu priigral dvoštevilsko prednost. Tekma je bila odločena že v tretji četrtini, ko je “kraljevi klub” pobegnil na razliko, ki je znašala več kot 20 točk.

Slovenski reprezentant Luka Dončić ima za seboj še en fantastičen večer. V 25 minutah je zbral 13 točk, 10 skokov in 6 asistenc, Jaycee Carroll se je ustavil pri 17 točkah, Rudy Fernandez jih je dodal 14.