Vrnil se je Zoran Dragić

Evroliga 23. Nov 201721:04 > 21:06
Turkish Airlines EuroLeague

Zoran Dragić, ki je pred dnevi iz milanske Olimpie prestopil k Anadolu Efesu, je že takoj dobil priložnost v Evroligi - v Kaunasu je na tekmi proti Žalgirisu v igro vstopil v osmi minuti.

Dragić se je izkazal že v prvem napadu, lepo je podal Bryantu Dunstanu, ki je bil pod košem uspešen za izenačenje izida na 18. Prvi točki za nov klub je Dragić dosegel tik pred polčasom, ko je z lepo akcijo zadel za znižanje zaostanka na 47:44, s čimer je postavil izid prvega polčasa.

Paulius Ulanovas je v prvih 20 minutah dosegel 20 točk (iz igre 6/8; prosti meti 6/6) za Žalgiris, zbral je tudi šest skokov. Njegov Efes je na koncu izgubil z 83:91, Dragić pa je v 16 minutah dosegel štiri točke. Igral je tudi Edo Murić, ki pa se v slabih petih minutah ni vpisal med strelce.