Košarka

13.03.2018 | 23:04 > 23:10

Real brez Dončića do zmage v Milanu

Real Madrid BC

Košarkarji Real Madrida so na tekmi 26. kroga košarkarske Evrolige z 88:77 ugnali Olimpio iz Milana.

Randolph Real Madrid

Turkish Airlines EuroLeague

Real je tudi tokrat zaigral brez poškodovanega Luke Dončića, Anthony Randolph pa je v dobrih 20 minutah dosegel 9 točk. Najbolj razpoložen pri gostih je bil s 15 točkami Gustavo Ayon.

26. krog se bo nadaljeval v četrtek in petek. Do konca rednega dela je še pet krogov, obeta pa se napet boj za končnico. Za osmo mesto je v igri še kar nekaj ekip, končnico pa so si že pred tem krogom zagotovili CSKA, Olympiacos in Fenerbahče. Real se je z novo zmago že povsem približal izločilnim dvobojem.