Real gostuje v Valencii, kamor potuje tudi Luka Dončič

Evroliga 19. Mar 201821:10 > 21:12
Turkish Airlines EuroLeague

Že danes se začenja 27. krog Evrolige, kjer bosta teden znova na sporedu dva kroga v tem tekmovanju, danes pa bomo na eni izmed tekem videli tudi španski obračun med Valencio in Real Madridom. Z ekipo je potoval tudi Luka Dončič, ki bi se danes lahko vrnil v ekipo po poškodbi.

Real Madrid se skozi celotno letošnjo sezono ubada s številnimi poškodbami, v zadnjem času se je stanje malce umirilo. Kmalu naj bi se v ekipo vrnil tudi Sergio Lull, ki je odsoten že skoraj celotno sezono in bi bil morda lahko nared za zaključek sezone.

Trener belega baleta Pablo Lasso pa je pred današnjo tekmo z Valencio spregovoril tudi o Luki Dončiču, ki je zaradi poškodbe izven pogona že deset dni, vendar je njegov povratek vse bližje, morda že danes.

On se počuti bolje, začel je delati neke vaje z ekipo. Ne želim napovedovati, nikoli se ne ve kako je z mišicami. Potoval bo z ekipo, šele potem bomo odločili ali bo zaigral ali ne,” je zaključil 50-letni trener.

Spored današnji tekem evrolige na naši televiziji:

SportKlub1 – 20:15 – Panathinaikos – Crvena Zvezda

SportKlub3 – 18:45 – Fenerbahče – Maccabi Tel Aviv